NieuwsGESLOTEN: De Epilepsie Vereniging zoekt nieuwe bestuursleden

Solliciteren voor de functie is niet meer mogelijk.

Context. Een leven met epilepsie is een leven met onzekerheid. Je weet nooit wanneer je een aanval krijgt. Er zijn ruim 180.000 Nederlanders die epilepsie hebben en die op ieder moment en op elke leeftijd onverwachts een aanval kunnen krijgen. Vanwege de vergrijzing is de verwachting dat het aantal mensen met epilepsie in Nederland in de komende jaren zal stijgen tot meer dan 200.000.

Onze ambitie: Wij willen dat epilepsie een beter begrepen en beter behandelbare aandoening wordt. Als autoriteit willen we mensen met epilepsie en hun omgeving toerusten en adviseren in hun specifieke situatie en behoeften, zodat ze beter in staat zijn om met hun situatie en de gevolgen van epilepsie om te gaan.

In samenwerking organiseren wij impact door:

 • Wetenschappelijk onderzoek te financieren
 • Voorlichting, informatie en advies op maat te geven
 • Activiteiten voor mensen met epilepsie te organiseren
 • Belangenbehartiging
 • Lotgenotencontact


We zoeken mensen met de volgende kerncompetenties:

 • Bestuurlijke kwaliteiten en ervaring:
 • Affiniteit met de doelgroep en/of patiëntenverenigingen
 • Aantoonbare kennis van en visie op ontwikkelingen binnen de patiëntenzorg
 • Onafhankelijk en initiatiefrijk
 • Praktisch en resultaatgericht
 • Enthousiasmerende teamspeler
 • Integer en groot verantwoordelijkheidsgevoel
 • Voldoende tijd om te investeren in de ontwikkeling van de vereniging en de verbindende samenwerking met interne en externe betrokkenen


Sinds 1 januari 2020 fungeert het bestuur als een toezichthoudend bestuur vanwege de samenwerking met het Epilepsiefonds. Het bestuur is belast met het houden van integraal intern toezicht op de dagelijkse gang van zaken binnen de vereniging, en ook op de uitvoering en de kwaliteit van de activiteiten van de vereniging;

We zijn op dit moment op zoek naar kandidaten met deskundigheid op de gebieden financiën, bedrijfsmatige processen en kandidaten met ervaring en affiniteit met vrijwilligers coördinatie.

Reageren uiterlijk 16 augustus 2020 via e-e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor meer informatie Joost Wijnhoud, 06-30718060

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.