UMC Utrecht update: Naomi (15) en de GRID implantatie

Ik vond de uitslag super spannend. Ik was gewoon heel bang voor weer een ‘nee’

Naomi (15 jaar) is vier jaar bezig geweest met het epilepsiechirurgie traject. Haar aanvallen zijn heftig en gaan met verkrampingen gepaard, waarbij ze kan vallen en die haar uit haar slaap houden. In haar blog vertelt Naomi over haar laatste hoop: GRID implantatie om te bepalen of ze een operatie kan ondergaan.

Lees haar verhaal op http://www.mijnlevenmetepilepsie.nl

Bloggen over epilepsie
Patiënten die een epilepsieoperatie ondergaan bij het WKZ / UMC Utrecht Hersencentrum, schrijven op www.mijnlevenmetepilepsie.nl over hun ervaringen. Wat betekent epilepsie in hun leven, hoe vinden ze het om mee te doen aan onderzoek en de operatie, wat brengt het hen? Ze delen niet alleen deze ervaringen met de lezer, de verhalen worden aangevuld met reacties en toelichting van betrokken onderzoekers, arts of verpleegkundige. Naomi is de derde patiënt die samen met haar ouders een blog schrijft.

Deze pagina delen