Meld bijwerkingen na omzetting carbamazepine

larebMogelijk komt er een tekort aan carbamazepine tabletten van een aantal generieke aanbieders. Daardoor kunt u als patiënt te maken krijgen dat u carbamazepine van een ander merk moet gaan gebruiken. Ondanks dat de werkzame stof hetzelfde is, kunnen bij omzetten van medicatie klachten optreden.

Bijwerkingencentrum Lareb wil graag een beter inzicht over de gevolgen van de omzetting, en verzoekt daarom verschillen in effectiviteit of andere bijwerkingen die optreden na omzetting van carbamazepine te melden.

Wanneer bijwerkingen of klachten optreden na het omzetten van het ene merk naar het andere merk geneesmiddel, meldt dit daarom bij Bijwerkingencentrum Lareb.

Door te melden draagt u bij aan een veiliger geneesmiddelgebruik.

Klik hier om een bijwerking te melden.

Klik hier voor het nieuwsbericht van Lareb.

Deze pagina delen