Magneten NVS niet langer via de webwinkel verkrijgbaar

De leverancier van de Nervus Vagus Stimulator, de firma Cyberonics, heeft ons laten weten dat de magneten van de NVS niet meer geleverd mogen worden via de EVN webwinkel. Dit besluit is een gevolg van Europese wetgeving.

Bij het plaatsen van de NVS heeft iedereen twee magneten ontvangen. Dit is in principe voldoende. Mocht je toch behoefte hebben aan een nieuwe magneet (bijvoorbeeld door verlies) dan kun je die bij je behandelaar aanvragen.

Op dit moment ligt er voorraad magneten in Kempenhaeghe, locaties Oosterhout en Heeze, SEIN Zwolle en SEIN Heemstede. Zij zijn ook verkrijgbaar bij het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis, locatie Goes.

Dit is een extra service van Cyberonics, er hoeft niets extra’s voor betaald te worden.

Deze pagina delen