Kermis zonder knipperende lichten

De kermis moet leuk en toegankelijk zijn voor iedereen. Dit is het uitgangspunt van een nieuw initiatief in Laarbeek. Onder het motto ‘meer mogelijk maken door minder te doen’ is op zaterdag 8 en zondag 9 september tussen 12.00 en 14.00 uur een prikkelarme kermis in Beek en Donk. Niet alleen zijn de geluiden en lichten dan gedempt, ook draaien de kermisexploitanten hun attracties op aangepaste snelheid.

Op het kermisterrein, het Piet van Thielplein, zijn gedurende die twee uur ook vrijwilligers (vanuit de kermis) aanwezig om bezoekers die daar behoefte aan hebben te begeleiden.

Vanaf 14.00 uur draait de kermis weer ‘gewoon’.

Bereikbaarheid

Vanaf Eindhoven met bus 21 (49 min). N.b. Check op de dag zelf.

Meer informatie

Meer informatie waaronder een plattegrond van de attracties op het terrein kunt u vinden op de website van de gemeente Laarbeek.

Deze pagina delen