Geslaagde editie ‘Epilepsie de Baas’

Op 9, 10 en 11 december werd de eerste weekendeditie van ‘Epilepsie de baas’ gehouden.
In plaats van de gebruikelijke vijf avonden werd het programma nu verdeeld over drie dagen met daaromheen voldoende ontspanning in de bossen van Ermelo en de faciliteiten van het hotel.

Het doel was het krijgen en behouden van zoveel mogelijk regie over het eigen (gezins-)leven met epilepsie.

_dsc9544

Het intensieve programma werd over het algemeen positief ervaren, maar het waren vooral de kleine groepsgesprekken die als zeer waardevol werden beschouwd.  Het delen van ervaringen. Je verhaal kunnen vertellen aan mensen die het begrijpen en je tips geven. En dat alles in een betrouwbare en veilige omgeving.

Mensen met epilepsie, hun partners of hun ouders. De meeste waren het er na drie dagen wel over eens: “ik moet epilepsie niet zoveel mijn leven laten bepalen”. Een mooie uitkomst na een weekend waarin epilepsie juist in het middelpunt staat. Een stuk acceptatie en met de aangereikte handsvaten meer naar balans zoeken.

_dsc9551
Anneke, Ans en Elsbeth, trainsters en ervaringsdeskundigen

Deze pagina delen